гість

Логін:

Пароль:Реєстрація

Головне Меню
 Торренти Форум

ЧаЗа сайту AniUA

Зміст


ПРО САЙТ - Наверх


Що таке торрент (bittorrent)?

BitTorrent - (дослівно «потік бітів») - P2P-протокол, призначений для обміну файлами через інтернет. BitTorrent був створений програмістом Бремом Коеном.


Як завантажувати файли?

Що б завантажити файли? Спершу необхідно зареєструватися і увійти, після чого вам потрібно зайти в відповідну тему для завантаження бажаного файлу, в самому верху теми потрібно нажати на НАЗВУ ТЕМИ.


Рекомендованні торрент-клиенти

Для Microsoft Windows і Windows NT: μTorrent; BitComet; FlashGet; GetRight. Shareaza - підтримує роботу з декількома файлообмінними мережами, у тому числі і BitTorrent. Для Mac OS: XTorrent; BitRocket. Кросплатформені: aria2 - підтримує HTTP, FTP, BitTorrent; файли Metalink 3.0 Azureus - написаний на мові Java, тому є кросплатформним; BitTornado - багатоплатформовий клієнт, написаний на мові Python; FoxTorrent - розширення для браузера Mozilla Firefox, що реалізовує функції клієнта BitTorrent; mlDonkey - багатоплатформовий клієнт; Браузер Opera підтримує закачування торрентів, починаючи з версії 9.0, але його торрент-клієнт несумісний з багатьма трекерами. TorrentFlux - написаний на PHP, працює на віддаленому Web-сервері як PHP-скрипт, дозволяючи не тримати свій комп'ютер включеним постійно, але при цьому качати і роздавати торренти. Для UNIX-подібних систем: BTPD - консольний клієнт для Unix / GNU + Linux, написаний на C + +; працює в режимі демона; CTorrent - консольний клієнт для Unix / GNU + Linux, що припинив розвиток в 2004 році; Deluge - клієнт для GNU / Linux, написаний на мові Python; використовує GTK; KTorrent - використовує бібліотеку Qt; працює в середовищі KDE; rTorrent - консольний клієнт для UNIX / GNU + Linux, написаний на C + +; використовує бібліотеки ncurses і libTorrent; Transmission - клієнт для Mac OS X, FreeBSD, OpenBSD, NetBSD, GNU / Linux і BeOS, який використовує GTK.


На що витрачаються гроші від пожертв?

На даний момент гроші йдуть на оплату хостингу.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ КОРИСТУВАЧІВ - Наверх


Я зареєстрував аккаунт, але не отримав підтвердження по електронній пошті?

Якщо повідомлення про підтвердження не приходить, перевір папку зі спамом. Спробуйте перереєструватися. Зверніть увагу, якщо в перший раз підтвердження на e-mail не прийшло, то, ймовірно, вдруге воно теж не прийде. Спробуйте використовувати інший e-mail адресу.


Я забув ім'я користувача або пароль???

Забуто пароль Якщо ти вказав адресу ел. пошти при реєстрації аккаунта, будь ласка, скористайся "формою відновлення пароля", в якій вкажи ім'я користувача та адресу ел. пошти. Ми відправимо тебі посилання на скидання пароля поштою. Якщо електронну пошту не вказано в твоєму акаунті або ти його не пам'ятаєш, то ти можеш надіслати запит на новий пароль до служби техпідтримки (або написати на форумі у відповідній темі) у відповідному розділі. Будь ласка, вкажи ім'я користувача, дату народження і будь-яку адресу електронної пошти, який міг бути використаний при створенні аккаунта, щоб довести своє право на його використання. Забуто ім'я користувача Якщо ти не можеш згадати ім'я користувача, але знаєш адресу електронної пошти та пароль акаунта, відкрий форму Пошук імені користувача і введи адресу електронної пошти. Ми відправимо твоє ім'я користувача на зазначену адресу. Якщо ти не отримав повідомлення, відправ запит в службу підтримки (або написати на форумі у відповідній темі), вказавши адресу електронної пошти, відповідний аккаунту. Якщо адреса електронної пошти не збережений в параметрах облікового запису, ми не зможемо знайти твоє ім'я користувача. Забуто ім'я користувача І пароль Якщо ти забув і ім'я користувача, і пароль, але пам'ятаєш адресу електронної пошти, використаний при реєстрації, спочатку отримай ім'я користувача, використовуючи адресу електронної пошти, як описано в розділі "Забуто ім'я користувача", а потім запит скидання пароля, використовуючи ім'я користувача та адресу електронної пошти, як зазначено в розділі "Забуто пароль".


Не могли б ви перейменувати мій акаунт?

Ми не перейменовуємо акаунти. Будь ласка, створіть новий. А попередній можете видалити!


Чи можете ви видалити мій (підтверджений) аккаунт?

Якщо виникне ситуація, коли тобі знадобиться видалити свій аккаунт, ти можеш зробити це в розділі " Панель управління", в настройках аккаунта. Будь ласка, введи вірно пароль і підтверди видалення облікового запису.


Отже, що таке мій RATIO?

Що таке ратіо (рейтинг)? Ратіо (від англ. Ratio) - це співвідношення відданих вами даних (upload) до завантаженим (download). Поточне значення вашого ратіо показано вгорі ліворуч на панелі інформації, під вашим ім'ям. Необхідно розрізняти загальний ратіо і ратіо для кожного конкретного торрента, який ви завантажуєте або роздаєте. Загальний ратіо розраховується на основі сумарних показників завантаженого і відданого вами з моменту вашої реєстрації на трекері. Індивідуальний ратіо кожного торрента враховує тільки кількість завантаженого / відданого для конкретного файлу (торрента). Можливі ще 2 варіанти відображення ратіо: "Inf." - Скорочення від слова Infinity (англ., нескінченність) - означає, що ви нічого не завантажили, при цьому віддавши не нульове кількість даних; або "---", яке має читатися як "недоступно", - означає що ви ще нічого не віддали і не завантажили.


Чому мій IP відображається на сторінці з деталями?

Не варто хвилюватися про те, що інші користувачі зможуть побачити ваш IP-адресу; ці дані доступні тільки особисто вам і Модераторам трекера.


Допоможіть! Я не можу увійти на трекер (залогінитися)?

Іноді ця проблема виникає через глюків Internet Explorer. Закрийте всі вікна Internet Explorer `а і відкрийте Internet Options в панелі управління. Натисніть на кнопку Delete Cookies - це повинно допомогти.


У мене динамічний IP-адрес. Що мені необхідно зробити, щоб мати можливість працювати з трекером?

Вам не потрібно нічого робити додатково. Просто увійдіть на трекер (залогіньтеся) під поточним IP-адресою при запуску нової торрент-сесії (виборі нового торрент-файлу). Після цього, навіть якщо ваш IP-адреса зміниться протягом сесії, скачування або роздача продовжаться, а статистика оновиться автоматично.


Які є класи користувачів?

Користувач - клас за замовчуванням для нових користувачів. Досвідчений користувач - одночасно можуть скачувати більше 10 торрентів. VIP - елітні користувачі трекера (в чомусь аналогічні Досвідченим користувачам). Мають імунітет від автоматичного пониження в статусі. Відсутні обмеження на кількість одночасно завантажуваних торрентів. Не враховується кількість відданих і завантажених даних. Аплодер - аналогічний класу "Досвідчений користувач", але з правом заливати файли на трекер. Модератор - має право редагувати і видаляти будь завантажений торрент, модерувати користувачів, коментарі та блокувати акаунти. Адміністратор - може робити все, що завгодно. :) Директор - власник сайту (Admin)


Які правила застосовні до класів користувачів?

Досвідчений користувач - якщо ви зареєстровані більше 4 тижнів, роздали не менше 25 гігабайт і маєте рейтинг 1.05 або вище, ви будете автоматично підвищені до цього класу. Також автоматично ви будете знижені в класі, як тільки ваш рейтинг впаде нижче 0.95. VIP - даний клас присвоюється користувачам, які зробили щось особливе для трекера (призначаються Модераторами). (випрошування VIP-статусу карається за законом воєнного часу! :))) Аплодер - призначаються Адміністраторами / власниками трекера (див. секцію "Роздача або сидирування (Uploading)"). Модератор - це не ви запитуєте у нас, це ми з вас питаємо. :)


Як мені підвищити свій ратіо (рейтинг)?

Це дуже просто - віддавайте більше, ніж завантажили, і ратіо буде автоматично підвищуватися.


Що таке паркування аккаунта?

На трекері використовується система автоочистки неактивних аккаунтів. Якщо ваш аккаунт тривало час неактивний, то він автоматично видаляється. Парковка аккаунта необхідна, щоб уникнути його видалення в процесі автоочистки. Якщо ви надовго кудись їдете, то просто припаркуйте свій аккаунт у себе в профілі і не турбуйтеся про те, що він може бути знищений. Хоча припарковані акаунти теж видаляються, термін їх неактивності перед видаленням значно більше, ніж для простих, і становить 175 днів.


Чому мої знайомі не можуть стати користувачами?

Це означає, що в даний час ліміт користувачів перевищено. Акаунти, неактивні протягом більше 28 днів, автоматично видаляються. Бажаючі зареєструватися можуть спробувати зробити це трохи пізніше. (на трекері не існує системи резервування місць або черги; навіть не питайте нас про це!)


Як мені додати аватар в свій профіль?

Для початку знайдіть картинку, яка вам сподобається, і відповідну під правила. Потім вам необхідно знайти місце, наприклад: http://piccy.info/ http://uaimage.com/ http://www.radikal.ru/ http://www.ex.ua// . Після того як ви розмістили свою картинку, вам треба просто скопіювати URL, який вам видали при розміщенні файлу в поле аватар у профілі.

СТАТИСТИКА - Наверх


Найбільш часто зустрічаються причини неоновленя статистики?

1) користувач - читер. 2) сервер перевантажений і не відповідає. По можливості, не закривайте сесію до тих пір, поки сервер не запрацює знову. 3) використовується нестабільний / неробочий торрент-клієнт. Бажаєте користуватися експериментальної версією торрент-клієнт, робіть це на свій страх і ризик!


Корисні поради?

1) якщо торрент, який ви завантажуєте / роздаєте, не відображений у списку ваших закачувань, просто почекайте деякий час або зробіть оновлення сторінки вручну. 2) переконайтеся, що ви правильно закрили ваш клієнт, і трекер отримав повідомлення "event = completed". 3) якщо сервер впав і лежить деякий час, не припиняйте роздачу. Якщо його відновлять до того, як ви вийдете з клієнта, статистика оновиться автоматично.


Чи можу я використовувати будь-які торрент-клієнти?

Так. На поточний момент трекер оновлює статистику коректно при використанні будь-якого торрент-клієнта (крім забанених звичайно). Тим не менш, ми настійно не рекомендуємо використання наступних клієнтів: • BitTorrent + +, • Nova Torrent, • TorrentStorm. Ці клієнти невірно обробляють скасування / зупинку торрент-сесії. Якщо ви їх використовуєте, можлива ситуація, коли в деталях торренти будуть відображатися навіть після завершення завантаження або закриття клієнта. Також не вітається використання клієнтів тестових версій (alpha або beta).


Чому торрент, який я скачував / роздаю, відображається кілька разів в моєму профілі?

Якщо з деяких причин (наприклад, екстрена перезавантаження комп'ютера або зависання клієнта) ваш клієнт завершив роботу некоректно, і ви перезапустили його, вам буде виданий новий "peer_id", таким чином ваша закачування буде визначена, як новий (інший) торрент. А по старому торренту сервер так ніколи і не отримає повідомлення "event = completed" або "event = stopped" і буде відображати його деякий час у списку ваших активних торрентів. Не звертайте на це уваги, в кінцевому рахунку цей глюк пропаде.


Я закінчив або скасував торрент. Чому в моєму профілі він все ще відображається?

Деякі клієнти, особливо TorrentStorm і Nova Torrent, не відправляють серверу повідомлення про припинення або скасування торрента. У таких випадках трекер буде чекати повідомлення від вашого клієнта і показувати скачування / роздачу ще деякий час. Не звертайте на це увагу, через деякий час торрент-таки пропаде зі списку активних.


Чому іноді в моєму профілі присутні торенти, які я ніколи не качав!?

Коли запускається торрент-сесія трекер використовує так званий пасскей (passkey) для ідентифікації користувача. Можливо хтось вкрав або дізнався ваш пасскей. Обов'язково змініть його у себе в профілі, якщо раптом виявите таке. Врахуйте, що після зміни пасскея вам доведеться перекачати всі активні торренти.


Кілька IP (можу я логинится з різних комп'ютерів)?

Так, трекер підтримує кілька сесій з різних IP-адрес для одного користувача. Торрент асоціюється з користувачем в той момент, коли він запускає закачування, і тільки в цей момент IP-адреса важливий. Таким чином, якщо ви хочете скачувати / роздавати з комп'ютера А і комп'ютера Б, використовуючи один і той же акаунт, вам необхідно увійти на сайт з комп'ютера А, запустити торрент, і потім виконати те ж саме з комп'ютера Б (2 комп'ютери використано тільки для прикладу, обмежень на кількість немає, головне - виконувати обидва кроку на кожному з компьтеров). Вам не потрібно перелогініваться заново, коли ви закриваєте клієнт.


Як NAT / ICS може зіпсувати малину?

У разі використання NAT вам необхідно налаштувати різні діапазони для торрент-клієнтів на різних комп'ютерах, і створити NAT-правила в роутері (подробиці настройки роутерів виходять за рамки даного FAQ `а, тому зверніться до документації до вашого пристрою та / або на форум техпідтримки) . Часто в мережах немає можливості конфігурувати роутери на свій розсуд, і вам доведеться користуватися трекером на свій страх і ризик. За помилки, пов'язані з роботою за NAT, адміністрація відповідальності не несе.


Для тих хто цікавиться ("анатомія" торрент-сесії)

"Анатомія" торрент-сесії Багато користувачів до цих пір не знають, як працює механізм взаємодії між торрент-клієнтом і трекером. Для розуміння цього питання розглянемо одну конкретну торрент-сесію. "Спілкування" клієнта з трекером здійснюється за допомогою простих HTTP-запитів методом GET. Найперша команда зазвичай виглядає так: GET / announce.php? Passkey = xxx & info_hash = c% 97% 91% C5jG% 951% BE% C7M% F9% BFa% 03% F2% 2C% ED% EE% 0F & peer_id = S588 ----- gqQ8TqDeqaY & port = 55500 & uploaded = 0 & downloaded = 0 & left = 753690875 & event = started Розглянемо, з чого ж вона складається: • passkey (пасскей) - унікальне значення, за допомогою якого трекер визначає вас; • info_hash - унікальне значення (контрольна сума, хеш), що визначає конкретний торрент; • peer_id - унікальне значення, що визначає використовуваний клієнт (наприклад, s588 - ідентифікатор клієнта Shad0w's версії 5.8.8, за ним слід довільний набір символів); • port - номер порту, за допомогою якого клієнт приймає вхідні з'єднання; • uploaded = 0 - кількість відданої інформації; • downloaded = 0 - кількість скачаними інформації; • left = 753690875 - кількість залишилася інформації; • event = started - системне повідомлення, за допомогою якого клієнт інформує трекер про початок процесу завантаження торрента. Звертаємо вашу увагу на те, що IP-адреса клієнта у зазначеній команді не використовується, хоча це і можливо. Рішення про необхідність використання IP-адреси та прив'язки його до user_id трекер приймає автоматично. При цьому скачуваний торрент з'явиться в розділі "Зараз качає" вашого профілю як активний. В процесі завантаження клієнт буде час від часу відсилати трекеру запити виду: GET / announce.php? Passkey = xxx & info_hash = c% 97% 91% C5jG% 951% BE% C7M% F9% BFa% 03% F2% 2C% ED% EE% 0F & peer_id = S588 ----- gqQ8TqDeqaY & port = 55500 & uploaded = 67960832 & downloaded = 40828928 & left = 715417851 & numwant = 0 З рядка запиту видно, що за весь час сесії користувач встиг віддати 68 МБ, скачавши при цьому всього 40. За допомогою команди "numwant" клієнт повідомляє трекеру про кількість необхідних йому бенкетів (в даному випадку - 0). Отримавши подібний запит від клієнта, трекер автоматично оновить інформацію про закачані і відданому як для поточного торрента, так і для всієї статистики в цілому. Всі ці проміжні HTTP-запити надсилаються трекеру з певною періодичністю, яка визначається налаштуваннями клієнта і трекера). Ви можете також вручну послати запит на оновлення трекеру (зокрема, в клієнті uTorrent для цього існує команда "Оновити трекер"). Після закінчення сесії клієнт посилає трекеру команду такого вигляду: GET / announce.php? Passkey = xxx & info_hash = c% 97% 91% C5jG% 951% BE% C7M% F9% BFa% 03% F2% 2C% ED% EE% 0F & peer_id = S588 ----- gqQ8TqDeqaY & port = 55500 & uploaded = 754384896 & downloaded = 754215163 & left = 0 & numwant = 0 & event = completed Про закінчення завантаження клієнт інформує трекер системним сполученням "event = completed". Після цього інформація про торрент буде видалена з розділу "Зараз качає" вашого профілю. Якщо ж з якихось причин (трекер відключений або перевантажений, використовується нестабільна версія клієнта, стався збій з'єднання з трекером, мають місце технічні проблеми на вашому комп'ютері і т.п.) останній запит не досяг трекера, цей торрент, швидше за все, " повисне "в вашому профілі як активний до тих пір, поки трекер в процесі самоочищення не видалить" мертві "з'єднання або ви самі не зробите цього вручну. Звертаємо увагу користувачів на важливість правильного завершення роботи клієнта. Перед закриттям програми необхідно зупинити всі активні торренти за допомогою команд "Зупинити" або "Скасувати" (при цьому трекер отримає повідомлення "event = stopped"). Використання команд "Призупинити" / "Відновити" для зупинки активних торрентів, а також просте закриття програми вкрай небажані через те, що жодних повідомлень трекеру не надсилається, тому ймовірно поява "підвішеному" торрентів і помилок в статистиці.

ЗАЛИВКА - Наверх


Чому я не можу роздавати?

Тільки спеціальні користувачі (Аплодери) мають право заливати торенти.


Що мені необхідно зробити, щоб стати Аплодером?

Попередньо заповніть анкету (яка знаходиться на форумі в розделі набір в команду), після чого дочекайтеся рішення адміністрації трекера.


Чи можу я роздавати ваші торренти на інших трекерах?

Ні. Можливість скачування торрентів з трекера Tracker iPhoneApps мають право тільки зареєстровані користувачі, тому просте копіювання торрент-файлів не дає іншим користувачам прав на скачування файлів з трекера. Щоб не пошкодити репутації трекера iPhoneApps, ми звертаємося з переконливим проханням до зареєстрованим користувачам використовувати торрент-файли тільки в межах даного трекера. При цьому самі скачані дані ви можете використовувати, як вам заманеться.

ЗАГРУЗКА - Наверх


Що мені робити з завантаженими з трекера файлами?

Швидше за все: Архіви . Zip. Rar. R01. Part1.rar. Ace .001 .7 z cbr. cbz Мультимедіа-файли . Avi. Mpg. Mpeg. Divx. Xvid. Wmv . Mov . Ra. Rm. Ram . Vcd . Mp3. Mp2 . Ogm. Ogg . Ape . Flac Образи дисків .bin / .cue . Iso .mds / .mdf .ccd / .img / .sub Решта файли . Txt. Doc . Nfo . Pdf . Jpg. Gif. Tga. Psd . Sfv . Par Архіви . Zip. Rar. R01. Part1.rar. Ace .001 .7 z Файли цього типу використовують для компактного зберігання та передачі різноманітних файлів за допомогою одного ("архіву"). Найбільш розповсюдженний архіватори: - WinZip (пробна версія) використовується для перегляду файлів формату. Zip; - WinRAR (пробна версія) використовується для перегляду файлів формату. Rar; - Winace (пробна версія) використовується для перегляду файлів формату. Ace. Для перегляду зазначених вище форматів архівів можна також використовувати універсальні програми-архіватори, зокрема PowerArchiver (пробна версія) або 7zip. В даний час частина релізів фільмів також робиться у вигляді багатотомних архівів (ці архіви складаються з декількох файлів приблизно однакового розміру, які мають однакові імена і відрізняються тільки розширенням -. Rar,. R00,. R01, наприклад). В більшості випадків це робиться з метою полегшення обміну інформацією через сайти-файлообмінники. cbr. cbz Файли цього типу зазвичай використовують для коміксів чи журналів. Для перегляду таких файлів можна використовувати CDisplay. За своєю структурою ці файли схожі на звичайні архіви. Zip і. Rar, але є певні відмінності, не дозволяють коректно переглядати їх у звичайних програмах-архиваторах. Мультимедіа-файли . Avi. Mpg. Mpeg. Divx. Xvid. Wmv Файли даних типів призначені для зберігання відео-і аудіо, зокрема кінофільмів. Ці файли можна переглянути за допомогою величезного числа плейєрів (програвачів), але ми рекомендуємо Zoomplayer, BSPlayer, VLC media player або Windows Media Player. Для коректного вопроізведенія файлів необхідно також упевнитися, що необхідний для цього кодек встановлений на вашій системі. Зазвичай тип кодека наведено в описі торрента, але ви також можете самі визначити тип кодека і його наявність у вашій системі з допомогою програми GSpot. Нижче наведені посилання на найбільш популярні кодеки: • ffdshow рекомендується для файлів у форматі XviD, DivX, 3ivX, MPEG4; • XviD codec; • DivX codec; • ac3filter рекомендується для аудіодоріжок до фільмів у форматі AC3 або DTS; • Ogg media codec - для файлів у форматі. Ogm. Додаткову інформацію ви також зможете знайти на цих сайтах: • DivX-Digest; • Digital-Digest; • Doom9; • VideoHelp. . Mov Це розширення файлів у форматі QuickTime. Необхідний для перегляду цих файлів плейер ви можете знайти тут. В якості альтернативи можна використовувати QuickTime Alternative. . Ra. Rm. Ram Це розширення файлів у форматі Real. Даний формат в даний час мало поширений. Необхідний для перегляду цих файлів плейер ви можете знайти тут. В якості альтернативи можна використовувати Real Alternative. . Vcd Це розширення файлів застарілих форматів VCD / SVCD (Video-CD/Super-VCD). В даний час практично не використовуються. При виникненні питань з даними форматам ви можете звернутися на сайт VideoHelp або на наш форум. . Mp3. Mp2 Це розширення файлів у форматах MP3 і MP2. MP3 (MPEG1 Layer3) - на сьогоднішній день найпопулярніший формат для компактного зберігання музичних файлів. Стискання інформації при кодуванні у форматі MP3 відбувається з втратами. MP2 (MPEG1 Layer2) - менш досконалий формат, ніж MP3. В даний час мало поширений. Для відтворення файлів даних форматів можна використовувати, наприклад, WinAmp. . Ogm. Ogg Це розширення файлів у форматі Ogg Vorbis. Вважається, що алгоритм кодування в Ogg Vorbis більш якісний, ніж MP3, хоча даний кодек також використовує алгоритм стиснення з втратами. Детальну інформацію про сам кодеку можна на знайти на сайті Vorbis. Для відтворення файлів даного формату необхідно скачати фільтр DirectShow Ogg і використовувати плеєри з підтримкою фільтрів DirectShow, наприклад, WinAmp. . Ape Це розширення файлів у форматі Monkey's Audio (формат стиснення звукової інформації без втрат). Для відтворення файлів цього формату необхідно використовувати спеціальні плагіни. Наприклад, для плейерa WinAmp плагін можна завантажити на цій сторінці. . Flac Це розширення файлів у форматі FLAC (формат стиснення звукової інформації без втрат). Для відтворення файлів цього формату необхідно використовувати спеціальні плагіни. Наприклад, для плейерa WinAmp плагін можна завантажити на цій сторінці. Останнім часом багато плеєри поширюються вже з вбудованою підтримкою даного формату. Образи дисків .bin / .cue Один зі стандартних видів образу диска. Для отримання доступу до файлів необхідно або "пропалити" образ на CD / DVD або емулювати диск за допомогою віртуального CD-/DVD-ROM. В перовм випадку можна скористатися Nero (пробна версія) або ImgBurn. Для емуляції диск можна скористатися Daemon Tools або Alcohol 120% (пробна версія) (з допомогою останньої також можна записати образ на CD / DVD). . Iso Один зі стандартних видів образу диска, схожий з .bin / .cue. За допомогою спеціальних програм (WinISO або ISOBuster) можна створювати власні та редагувати готові образи дисків. .mds / .mdf Внутрішній формат образу диску програми Alcohol 120%, з допомогою якої образ можна записати або відкрити у віртуальному CD-/DVD-ROM. В якості альтернативи використовуйте програму UltraISO для роботи з даним типом образів. .ccd / .img / .sub Внутрішній формат образу диску програми CloneCD. Решта файли . Txt. Doc Звичайні текстові файли з форматуванням тексту (. Doc) та без (. Txt). TXT-файли можна переглянути і відредагувати за допомогою Notepad або будь-якого іншого редактора тексту. DOC-файли можна переглянути і відредагувати за допомогою Microsoft Word, що входить до складу Microsoft Office. . Nfo У файлах подібного формату реліз-групи дають докладний опис своїх релізів, тому перед використанням закачанних файлів строго рекомендується прочитати супроводжуючий їх NFO-файл! Найчастіше NFO-файл містить текст, прикрашений за допомогою символів ASCII. Для перегляду цих файлів використовуйте стандартні текстові редактори (Notepad, Wordpad) або спеціалізовані (DAMN NFO Viewer). . Pdf Для перегляду файлів у форматі PDF можна використовувати Adobe Reader або Foxit Reader. . Jpg. Gif. Tga. Psd Це розширення файлів з зображеннями. Переглянути ці файли можна за допомогою Adobe Photoshop, ACDSee, XnView або будь-який інший програми для перегляду зображень. . Sfv Файли з таким розширенням дозволяють швидко перевірити коректність закачанних файлів. Метод перевірки грунтується на порівнянні з оригінальними контрольних сум CRC32 для кожного із завантажених файлів. Для перевірки можна використовувати SFVChecker (пробна версія) або QuickSFV. . Par Файли цього формату дозволяють відновити частини багатотомних архівів в разі їх пошкодження або втрати при передачі. Для перевірки можна використовувати QuickPar або QuickSFV.


Ви хочете скачати фільм, але не розумієте значення термінів DVDRip, RAW, BDRip в описі торрента?

CAMRip (CAM, "екранка", "ганчірка") Іноді помилково позначають як Screen (SCR). Відео та звук записують на камеру в залі кінотеатру. Зображення іноді може бути знятим під кутом до екрану, тремтіти, у деяких фільмах видно голови інших кіноглядачів і т.д. Якість звуку буває різне, можливі перешкоди типу сміху публіки. Зазвичай найгірша і найперша якість, яку можна знайти після офіційного релізу фільму. Telesync (TS) В ідеалі записується з екрана професійною (цифровою) камерою, встановленою на штатив в порожньому кінотеатрі або в кабіні оператора. Якість відео набагато краще, ніж в CAMRip. Звук записується напряму з проектора або іншого окремого виходу, наприклад гнізда для навушників у кріслі. Таким чином звук виходить дуже хороший і без перешкод, як правило в режимі стерео. Багато TS - це насправді CAMRip, у яких переплутали назву. Telecine (TC, "рулон") Копія знімається з кінострічки c допомогою спеціального обладнання (фільм-сканера) або записується із спеціального проектора з виходами для аудіо і відео. Якість залежить від застосовуваного обладнання - від гарного до невідмітне від DVD, звук відмінний. Іноді бувають проблеми з природністю квітів ("жовтизна" картинки). Super Telesync (SuperTS, Super-TS, "оцифровка") Це TS (зрідка ТС), прогнаний через комп'ютер - фільм прояснений, вирівняний, прибрані сторонні шуми зображення і звуку і т.п. Якість часто непогана, але залежить від творця. DVD-Rip (DVDRip) Ріп з оригінального DVD, найчастіше стисла в MPEG4 для зменшення розміру фільму. В основному зустрічаються DVDRip обсягом 650-700 Мб і 1,3-1,5 Гб. Якість - дуже гарна, хоча залежить від майстерності творця ("риппера"). Іноді версії c кращою якістю позначають як SuperDVD, HQ DVD. DVD-Screener (DVDScr, DVDScreener) (SCR) Копія c "promotional" DVD (диск для кінокритиків, рекламна версія або бета). Якість - як DVDRip, але картинка зазвичай "зіпсована" водяними знаками, попереджувальними написами і чорно-білими вставками ("пропадає кольоровість"). SCREENER (SCR) або VHS-SCREENER (VHSScr) Те ж саме що і DVDScr, тільки з відео касети. Копія c "promotional" VHS (касета для кінокритиків, рекламна версія або бета). Якість зображення порівнянна з дуже хорошим VHS, але картинка зазвичай "зіпсована" водяними знаками, попереджувальними написами і чорно-білими вставками ("пропадає кольоровість"). Звук непоганий, зазвичай стерео або Dolby Surround. TV-Rip (TVRip) Матеріал записаний з телевізійного сигналу, зазвичай кабельного (але попадаються і з простої антени). Майже всі телесеріали первинно лунають саме в цьому або SATRip форматі. Якість залежить від устаткування, програмного забезпечення та вміння ріпующего. PDTV-Rip (PDTVRip) Pure Digital Television Rip - Ріп з "чистого" цифрового телебачення. Позначення показує, що при кодуванні не було перетворення з аналогового сигналу в цифровий. Під загальним позначенням PDTV-Rip може ховатися SAT-Rip, DVB-RIP, IPTV-RIP. Джерелом може служити супутниковий канал (DVB-S), некодірованое наземне ціфіровое мовлення DVB-T, іноді IP-телебачення і інший канал цифрового мовлення, в якому не застосовуються (або успішно обходяться) спеціальні методи, що перешкоджають прямого запису цифрового потоку. Найчастіше присутній логотип каналу. SAT-Rip (SATRip) Аналогічно TVRip. Матеріал записаний з супутникового відео (як правило це цифрове MPEG2 відео). Якість залежить від провайдера, каналу і якості ріпа. Зазвичай такий Rip лише небагато поступається DVDRip (хоча є винятки). Найчастіше присутній логотип каналу. DVB-Rip (DVBRip, DVB-T Rip) Аналогічно SATRip. Матеріал записаний наземного цифрового телемовлення (як правило це цифрове MPEG2 відео, зрідка - MPEG4). Якість залежить від провайдера, каналу і якості ріпа. Зазвичай такий Rip лише небагато поступається DVDRip (хоча є винятки). Найчастіше присутній логотип каналу. IPTV-Rip (IPTVRip) Аналогічно SATRip. Матеріал записаний з цифрового IP-телебачення (як правило це цифрове MPEG2 або MPEG4 відео). Зазвичай такий Rip лише небагато поступається DVDRip. Найчастіше присутній логотип каналу. З'явився порівняно недавно. DVD5 (DVD-5) Копія (стиснена) з оригінального DVD. Обсяг - 4-4,5 Гб DVD9 (DVD-9) Копія (стиснена) з двошарового оригінального DVD. Обсяг - 7-9 Гб HDTV-Rip (HDTVRip) Ріп з HDTV фільму (1920x1080, 1280x720), який часто робиться з дозволом звичайного (не-HDTV) ріпа (іноді з оригінальним дозволом). Якість часто краще DVDRip. Під загальною назвою HDTV-Rip зустрічаються ріпи з BD-Rip, HDDVD-Rip, цифрових супутникових і кабельних операторів, які ведуть мовлення в HDTV. В описі часто встечаются позначення 720p, 1080p, 1080i, 1280p (див. нижче.) BD-Rip (BDRip, BRRip, BR-Rip) Ріп з Blu-Ray DVD диска (від 25 Гб на шар). Відноситься до HDTV. У справжніх BDRip фільмів якість набагато краще DVDRip. Обсяг файлу - 9,5 Гб. Часто відразу в позначенні вказують і розмір картинки. Наприклад, BDRip.720p BDRip.1080p. Іноді зустрічаються ріпи з DVD із збільшеною картинкою й невірним позначенням BDRip. HD-DVD-Rip (HDDVDRip, HDDVD-Rip, HDDVD) Ріп з HD DVD диска (від 15 Гб на шар). Відноситься до HDTV. У зв'язку з фактично проіграшем HD-DVD у війні форматів Blu-Ray VS HD-DVD, кількість таких ріпів буде незначно. Laserdisc-RIP (LDRip) Аналогічно DVDRip. Ця версія робиться з Laserdisc. Зустрічається досить рідко, в основному старі фільми. VHS-Rip (VHSRip) Джерело матеріалу касета формату VHS, зазвичай досить середньої якості. Workprint (WP) Це так звана "Бета-версія" фільму. Особливо цікава для цінителів фільмів. Зазвичай виходить у форматі VCD набагато раніше до початку показу в кінотеатрах світу. Через те, що це попередня версія фільму, якість матеріалу може бути як відмінним, так і дуже низьким. Часто можуть бути відсутні деякі сцени, комп'ютерні спецефекти. Проте в Workprint можуть також бути сцени, які в остаточній версії виріжуть. Дізнатися такі версії можна по таймеру вгорі або внизу екрана (він потрібний для подальшого монтажу остаточної версії). 720p, 1080p, 1080i, 1280p і т.д. - Позначення зустрічаються в HDTV-фільмах і ріпах. Цифра - дозвіл картинки по вертикалі при співвідношенні сторін 16:9. Наприклад - 720p - 1280x720 i (interlaced scan) - черезрядковий, зображення формується з двох полів (як у звичайному телебаченні). При цьому зменшується потік (отже й розмір файлу), але в русі видно т.зв. "Ефект гребінки" на кордоні квітів. Частота 50 або 60 напівкадрів в секунду p (progressive scan) - прогресивна розгортка, кадр передається й формується цілком, при цьому картинка в русі не спотворюється. Недолік progressive - збільшений у два раз потік у порівнянні з interlaced. Внаслідок - більший розмір файлу або менша частота кадрів. Fullscreen (FS) реліз в повноекранному режимі, дозвіл відео 3:4. Часто Fullscreen роблять з Widescreen-версії методом Pan and Scan (PS), обрізаючи частину кадру з боків. Widescreen (WS) широкоекранне відео, зазвичай 16:9. При перегляді на звичайному екрані зі співвідношенням сторін 3:4 вгорі і внизу екрану будуть чорні смуги. DUPE Другий реліз того ж фільму іншою релізной групою (зазвичай крадений у першої) Director's Cut (DC) Режисерська версія - спеціальна редакція фільму, що представляє фільм з точки зору режисера, а не підредагований згідно з вимогами замовників, прокатчіов, студії, кінокритиків і т.д. Dubbed З фільму прибраний оригінальний звук. Наприклад взяли доріжку з російського кінотеатру і наклали на американський реліз. Line.Dubbed Теж саме як і Dubbed, тільки в цьому випадку звук був узятий з "крісла" або "проектора" (Line). LETTERBOX Те ж, що і Widescreen (WS) LIMITED Фільм був показаний обмеженій колічесве кінотеатрів. Зазвичай не більше 250-500. Mic.Dubbed Теж саме як і Dubbed, тільки звук був записаний мікрофоном в кінотеатрі. Pan and Scan (PS) Метод перетворення widescreen (WS) відео в повноекранний режим fullscreen (FS). При цьому обрізається частина кадру праворуч і ліворуч. PROPER Повторний реліз фільму (іноді іншою групою) у зв'язку з поганою якістю попереднього. RECODE Реліз, перероблений в інший формат або заново кодований RERIP Новий рип фільму Special Edition (SE) Спеціальна версія фільму. Яскравим прикладом може служити відреставрована версія "Зоряних воєн" з додаванням на матеріал 70-х років комп'ютерної графіки, анімації, 3D-моделей. Straight To Video (STV) Фільм відразу вийшов на DVD / касеті минаючи кінотеатри. Якість - відповідно DVDrip або VHSrip. Subbed Фільм з субтитрами WATERMARKED Маленькі логотипи тв-каналу або релізера.


Чому торрент, який тільки що був активним, раптом зник!?

На це може бути декілька причин: 1) торрент не відповідав правилам. 2) Аплодер видалив його, тому що реліз виявився неякісним. Можливо, він буде замінений іншим релізом трохи пізніше. 3) торренти автоматично видаляються після закінчення TTL (англ. Time to Live - час життя).


Як можна продовжити скачування, якщо торрент відсутній в списку закачувань торрент-клієнта через збій системи, зміни самого клієнта або з іншої причини?

Відкрийте торрент-файл (розширення. Torrent), збережений на вашому комп'ютері, або завантажте його з трекера. Вкажіть торрент-клієнту місце на вашому комп'ютері, де розташовуються недокачаних файли. Закінчивши перевірку файлів, клієнт продовжить закачування.


Чому мої закачування іноді зупиняються на 99%?

У вас вже завантажено досить велика кількість частин, і клієнт намагається знайти користувачів, у яких є частини, які у вас відсутні або викачані з помилками. Тому завантаження іноді може зупинятися в той момент, коли до завершення залишилося всього кілька відсотків. Потерпіть трішки, і незабаром (ну або не дуже :)) часу клієнт докачает всі відсутні частини. Така проблема може виникати також при використанні деяких клієнтів - для перевірки вашого клієнта використовуйте інший торрент-клієнт, наприклад, uTorrent або Azureus.


Що означає повідомлення "a piece has failed an hash check"?

Торрент-клієнти перевіряють прийняті дані на наявність помилок. Якщо порція даних отримана з помилкою, клієнт автоматично буде закачувати ці дані до тих пір, поки помилка не зникне. Така ситуація трапляється досить часто, тому вам не варто турбуватися з цього приводу. У деяких клієнтів є можливість автоматичного блокування користувачів, постійно надсилають частини з помилками


Розмір торрента - 100 МБ. Як я міг скачати 120 МБ?

Якщо ваш торрент-клієнт отримує порції даних з помилками, він змушений закачувати їх знову і знову. Таким чином, загальна кількість закачаного може перевищувати розмір самого торрента.


Що таке "IOError - [Errno13] Permission denied"?

Для вирішення даної проблеми досить просто перезавантажити комп'ютер. А для цікавих пояснюємо: IOError означає помилку вводу-виводу, і це помилка вашої системи (комп'ютера), а не трекера. Вона з'являється в той момент, коли торрент-клієнт з різних причин не може відкрити закачувати файли. Найбільш вірогідна з них - запущено одночасно 2 клієнта. Наприклад, ви спробували закрити клієнта, але він не завершив свою роботу, а просто "подвіс" і залишився в пам'яті комп'ютера. І при спробі запуску другої копії програми, вона видасть вам подібне повідомлення, т.к. перша копія програми просто-напросто заблокує робочі файли. Більш рідкісний випадок - помилка в таблиці розміщення вашої файлової системи (FAT або FAT32), коли завантажені файли будуть читатися з помилкою або не читатися зовсім. (Це більш властиво комп'ютерів з ОС Windows 9x, яка використовує за замовчуванням FAT або FAT32, а також з Windows NT/2000/XP, коли була обрана FAT замість NTFS при установці. NTFS - більш надійна файлова система, і вона не повинна призводити до помилок подібного роду)


Чому в мене взагалі нічого не закачується хоча я використовую нормальний клієнт? (забанені клієнти)

Можливо, ви використовуєте один із забанених (відключених) клієнтів. На нашому треккера не можна використовувати наступних клієнтів або їх версії: ABC - версії нижче 3.01, Bitlord - всі версії, BitComet - всі версії, BitSpirit - всі версії, Opera BT client (вбудований в браузер Opera торрент-клієнт) - всі версії, FlashGet - всі версії. Якщо мова йде тільки про конкретні версіях вашого клієнта, то ви зможете працювати з нашим трекером, лише відновивши його версію. В іншому випадку вам доведеться змінити програму, інакше ви не зможете нічого скачати з нашого трекера.


Что такое "TTL" на страницах?

Это время жизни конкретного торрента. Показывает через какое время торрент будет удалён с сервера (даже если он будет оставаться активным). Помните, что это максимальное значение! Если торрент долгое время неактивен, он может быть удалён и раньше.


Чому вискакує помилка "rejected by tracker - Port xxxx is blacklisted"?

Ваш торрент-клієнт повідомив серверу, що він використовує порти за замовчуванням для торрента (6881-6889), або порти пов'язані з іншими p2p програмами. Наш трекер не дозволяє клієнтам використовувати порти, пов'язані з p2p протоколами. Причина цього - те, що багато провайдерів практикують закривання цих портів, що, в свою чергу, призводить до падіння швидкості) Порти, які зазвичай блокуються ви можете подивитися в списку нижче, але не факт, що ваш провайдер блокує тільки їх: Direct Connect 411 - 413 Kazaa 1214 eDonkey 4662 Gnutella 6346 - 6347 BitTorrent 6881 - 6889 Щоб використовувати наш трекер ви повинні налаштувати ваш клієнт на використання інших портів (бажано в діапазоні 49152-65535). Пам'ятайте, що такі клієнти, як Azureus використовують один порт на всі торенти, в той час, як більшість інших використовують різні порти на кожен торрент. Ці порти використовуються для з'єднання між користувачами, а не між клієнтом і сервером! Ось чому зміна ніяк не позначиться на вашій можливості використовувати інші трекери, і в багатьох випадках ця міра дозволить вам підвищити швидкість між вами та іншими учасниками. Ваш клієнт так само зможе підключаться до інших користувачів, у яких в налаштуваннях встановлені стандартні порти. Не питайте у нас і на форумі, які порти вам необхідно вибрати. Чим більше розкид портів, які використовують користувачі, тим менше шансів у провайдерів обчислити і закрити порти. Так само перегляньте пункт Чому написано, що я не можу підключитися? (В графі Доступний написано Ні) (І про що мені треба подбати?


Чому я отримую ("Невідомий ключ доступу" "Unknown Passkey") помилку?

Ви отримаєте цю помилку, по-перше, якщо ви ще не зареєстровані на нашому трекері, або якщо ви ще не завантажили торрент використовувати з нашого сайту, якщо ви зайшли в цьому випадку просто зареєструватися або увійти в систему і повторює завантаження потік. Існує можливість отримати цю помилку і, на перший раз, коли ви нічого скачувати, як новий користувач, або на перший завантаження після переустановки пароля. Причина проста: трекер розглядає зміни в паролями кожні кілька хвилин, а не миттєво. З цієї причини просто залишити потік працює протягом кількох хвилин, і ви отримаєте в кінцевому підсумку ОК повідомлення від трекера.


Коли мені потрібно скинути мій "passkey"?

Якщо ваш код доступу був викраденої та інших користувачів (и) використовує його для завантаження торрентів використанням вашого рахунку. В цьому випадку, ви побачите торренти заявив у своєму аккаунті, що ви не п'явками або посіву. Коли ваші клієнти вішає трубку або підключення завершується без натискання кнопки зупинки вашого клієнта. В цьому випадку у ваш профіль ви побачите, що ви все ще завантажуєте / роздаєте торенти навіть, що ваш клієнт був закритий. Зазвичай ці "одноліткам привид" будуть очищені автоматично протягом 30 хвилин, але якщо ви хочете, щоб відновити завантаження і трекер заперечував, що у зв'язку з тим, що Ви "вже завантажуєте ж торренти - помилка підключення межа", то ви повинні скинути пароля і повторює завантаження торрента, а потім відновити його.


Що таке DHT і чому я повинен відключити його?

DHT (Distributed Hash Table) - це розподілена таблиця хешей, використовувана в BitTorrent для зберігання інформації про файли і бенкетах для обміну файлами без участі трекера. В результаті роботи DHT кожен бенкет сам стає трекером

ЯК Я МОЖУ ЗБІЛЬШИТИ СВОЮ ШВИДКІСТЬ? - Наверх


Не накидається на нові торенти!

Не намагайтеся викачувати нові торенти відразу після їх викладання, особливо, якщо у вас низька швидкість. Дозвольте спочатку завантажити дані користувачам з широкими каналами доступу, що дозволить всім іншим, в тому числі і вам, надалі качати торрент без затримок і з комфортною швидкістю. Найкращий момент для приєднання до роздачі знаходиться приблизно в середині життя торрента, однак можливості вашого последущего сідування будуть обмежені через те, що велика частина користувачів вже скачала даний торрент. Ваша основна задача - дотримати баланс між цими двома умовами. :)


Обмежте свою швидкість роздачі.

Більшість торрент-клієнтів налаштовані на збалансований обмін даними між користувачами, коли швидкість віддачі буде приблизно дорівнює швидкості закачування. Тому можливі випадки, коли швидкість завантаження буде прямо залежати від швидкості віддачі. Наприклад, якщо користувачі А і Б скачують один і той же файл, і А відсилає дані Б з високою швидкістю, тоді Б буде намагатися віддати дані з тією швидкістю і в тому ж обсязі. Таким чином, висока швидкість віддачі веде до високої швидкості завантаження. Процес обмін даними між торрент-клієнтами А і Б підтверджується системними повідомленнями ACKs (одним з видів сполучення "отримано!"). Якщо один з клієнтів не зможе підтвердити отримання даних в процесі обміну, то інший клієнт призупинить роздачу. Відповідно впаде і швидкість закачування торрента, і швидкість його віддачі. Для запобігання подібних ситуацій необхідно збалансовано підійти до процесу скачування / роздавання торрентів. Найпростіше рішення - обмежити швидкість віддачі в межах 80% від теоретично можливою. Проте, в будь-якому випадку, вам буде потрібно більш точна настройка, т.к. для кожної системи ці параметри підбираються індивідуально. Одні клієнти (наприклад, Azureus) можуть обмежувати загальну швидкість роздачі, інші (наприклад, Shad0w `s) дозволяють ввести обмеження для кожного окремого торрента. Пам'ятайте також, що частина вашого каналу потрібно іншим програмам, яким необхідний доступ в Інтернет.


Обмежте кількість одночасних з'єднань.

Деякі операційні системи (такі як Windows 9x) погано "переварюють" велику кількість одночасних з'єднань і навіть можуть підвиснути. Також деякі домашні роутери (особливо коли запущений NAT і / або файервол в режимі сканування) можуть знижувати швидкість з'єднання або зависати, коли задіяна велика кількість активних сполук. В даному випадку не існує удіверсального рішення, вам необхідно буде підібрати оптимальну кількість одночасних з'єднань експериментальним шляхом (рекомедуемое значення лежить в межах 60-100). При цьому необхідно врахувати, що мається на увазі загальне значення для всіх працюючих програм на вашому комп'ютері.


Обмежте кількість одночасних роздач.

А хіба про це не було сказано вище? Не зовсім. Обмеження на кількість роздач означає зменшення числа учасників, яким ви роздаєте. Використання великої кількості роздають торрентів не означає збільшення ефективності роботи вашого клієнта в режимі віддачі. Можливі випадки, коли це викликає навіть падіння швидкості віддачі, тому що неактивні торренти "заважають" активним. Оптимальне значення цього параметра безпосередньо залежить від швидкості вашого фізичного підключення і підбирається експериментальним шляхом.


Не поспішайте з підключенням до роздачі.

Як описано вище, учасники обміну в першу чергу діляться даними з тими, хто їм ефективніше роздає. Коли ви тільки починаєте завантажувати новий файл, вам нема чим обмінюватися з іншим учасникам, і вони будуть ігнорувати вас. Наслідком цього може служити зниження швидкості завантаження, особливо коли загальна кількістю сідерів ще обмежено. Швидкість завантаження повинна зрости тоді, коли до роздачі підключаться інші сідери, а загальне число завантажених вами частин зросте до прийнятного рівня.


Чому сторінки так повільно відкриваються, коли я качаю щось?

Ваша швидкість доступу в Інтернет має кінцеве значення і залежить від фізичних можливостей вашого підключення, а також тарифного плану, обраного вами. Висока швидкість завантаження торрентів гарантовано веде до падіння швидкості при серфінгу, читанні пошти та т.п. через те, що ваш торрент-клієнт практично "захоплює" всю доступну вам смугу пропускання. Щоб виключити подібні ситуації або зменшити їх вплив, необхідно обмежити швидкість завантаження або всього клієнта, або окремих торрентів (подібні функції є практично у всіх торрент-клієнтів). При осутствіе подібного роду можливостей у вашому торрент-клієнті ви можете звернутися до стороннього ПЗ, наприклад NetLimiter.

ПРОКСІ-СЕРВЕРА. РОБОТА З ТРЕКЕРОМ ПІД ПРОКСІ-СЕРВЕРА. - Наверх


Що таке проксі-сервер (proxy)?

Це сервер-посередник, через який ваш комп'ютер "спілкується" з мережею Інтернет. При цьому всі проксі-сервера можна досить грубо розділити на два основні класи: прозорі і анонімні. Все відмінність полягає в тому, що прозорі проксі в процесі спілкування із сайтом в Інтернеті передають IP-адресу вашого комп'ютера, а анонімні - ні. Інформація про використання проксі-сервера відображається в поле HTTP_X_FORWARDED_FOR стандартного заголовка HTTP-запиту.


Як дізнатися, знаходжуся я за проксі чи ні?

Зайдіть на сайт ProxyJudge. Після обробки запиту ви отримаєте HTTP-заголовок, лічений тестовими сервером. Найважливіші змінні в заголовку - це REMOTE_ADDR, HTTP_VIA і HTTP_X_FORWARDED_FOR, саме вони однозначно визначають, чи використовуєте ви проксі, який реальний ваш IP-адресу і IP-адресу проксі-сервера, що ви використовуєте (не завжди прийнятно для анонімних проксі-серверів) .


Чи можна обійти проксі-сервер мого провайдера?

Якщо ваш провайдер дозволяє тільки трафік через HTTP-порт (80-й), ви можете спробувати використовувати SOCKS проксі-сервер. Налаштування та робота з SOCKS проксі-серверами виходить далеко за межі даного FAQ.


Як зробити, щоб мій торрент-клієнт використовував проксі?

Використання проксі-сервера можливо як в стандартному броузері Microsoft Internet Explorer, так і в альтернативних (Opera, Mozilla, Firefox та ін.) Єдина відмінність полягає лише в тому, що при використанні IE весь трафік через HTTP-порт буде проходити через проксі-сервер, а альтернативні броузери дозволяють використовувати проксі тільки для конкретної програми-броузера. Використовувати проксі-сервера для торрент-клієнта не можна.


Чому я не можу зареєструватися з під проксі?

Правила трекера забороняють створювати нові акаунти при роботі з-під проксі.


Дані правила дійсні і на інших торрент-трекерах?

Ці правила були написані спеціально для нашого трекера. Всі особливості роботи з іншими трекерами ви зможете знайти в їх правилах.

ЗАБОРОНА НА ВХІД НА ТРЕКЕР. БЛОКУВАННЯ АККАУНТА. - Наверх


Блокування користувача з занесенням IP-адреси в чорний список трекера.

На нашому трекері блокуються всі IP-адреси, занесені в базу даних PeerGuardian, а також IP-адреси всіх заблокованих користувачів. Дана блокування діє тільки щодо IP-адрес, тому блокуються всі користувачі, що працюють з цих адрес. Відповідно до політики трекера ми не займаємося зняттям блокування з IP-адрес, особливо якщо ті занесені в базу даних PeerGuardian. Для розблокування вашого аккаунта вам буде необхідно звернутися безпосередньо в цю службу, щоб ваш IP-адресу був виключений з чорного листа адрес.


Блокування IP-адреси трекера з боку вашого провайдера.

Малоймовірно, що ваш провайдер дійсно ввів блокування нашого трекера по IP-адресою. Швидше за все, це пов'язано з неправильними мережевими настройками вашого Інтернет-з'єднання або проблемами в обробці адреси трекера DNS-серверами, якими ви користуєтеся. В іншому випадку, ми нічим вам не можемо допомогти. Єдине, що ви можете зробити, - це зв'язатися з технічними службами вашого провайдера з метою розблокування IP-адреси нашого трекера або постаратися змінити вашого Інтернет-провайдера.

Що робити: якщо я не можу знайти відповідь на мою проблему тут? - Наверх


Ви можете зробити наступне:

Залиште повідомлення на форумі, Forum Ми або один з досвідчених адмінів форума, побачимо ваше питання і обов'язково відповімо на нього.

Підтримати нас 

Якщо бажаєте подякувати за якесь конкретне аніме, вкажіть, будь ласка, в коментарях до переказу. Також у нас можна ЗАМОВИТИ ОЗВУЧЕННЯ, пишіть у ПП: MadGuy

5168 7420 1998 3216
U295160635188
R272790436508
Z283943627655
E318965854604

Співпраця 

Хочете співпрацювати з нами чи приєднатися? Детальніше